Články

 

Böttcherin UV-60 S

Böttcher pre svojich klientov ponúka zadarmo test tlačového stroja

Inovácie z tradície Zachovať dobré veci z tradície a vytvoriť nové z vlastnej sily


Spoločnosť Felix Böttcher GmbH & Co. (Böttcher) s centrálou v nemeckom Kolíne je známa ako hlavný výrobca a dodávateľ pogumovaných valcov v Európe. Distribučná sieť spoločnosti je široká a pokrýva takmer všetky kontinenty sveta. Firma Böttcher má výrobný závod aj vo Vyškove na Morave, ktorý prevádza pogumovanie valcov. Firma má pobočku v Prahe a dcérske spoločnosti na Slovensku, Maďarsku a Baltiku.

Stratégiou firmy je motto:

„Otvorte sa zmenám, ale nestrácajte svoje vlastné hodnoty.“ Spoločnosť Felix Böttcher GmbH & Co. (Böttcher) s centrálou v nemeckom Kolíne je známa ako hlavný výrobca a dodávateľ pogumovaných valcov v Európe. Korene tejto rodinnej firmy siahajú až do roku 1725

Prehľad produktov

pre UV a LED UV tlač

O firme Böttcher a jej smerovaní

v oblasti UV technológií

Inšpirácia menom Böttcher

Archový ofsetový tisk

V posledních letech dosáhl prodej tiskových barev, vytvrzovaných systémy, používajícími UV záření, nadprůměrných výsledků. Ačkoli vytvrzování UV zářením nehrálo v tradičním archovém ofsetovém tisku pro řadu let právě tu nejhlavnější roli, vnesl vývoj nových systémů tiskových barev s různými UV citlivostmi a speciálními fotoiniciátory do této technologie novou dynamiku. 

Kvalita, spoľahlivosť a servis blízky zákazníkovi, to sú podstatné výhody, ktoré spoločnosť Böttcher ponúka svojim klientom. Za 280 rokov firemnej histórie vznikala jedinečná firemná štruktúra, ktorá celosvetovo spojuje garantovanú kvalitu s vynikajúcim miestnym servisom, hovorí Peter Spiesz, ktorý odpovedal na naše otázky.

Vo firme Böttcher Slovensko pracuje celkovo 5 pracovníkov. Obchod, servis a starostlivosť o klientov zabezpečujú traja odborníci firmy. Tento odborný tím svojimi znalosťami a skúsenosťami z praxe dokáže poradiť a v prípade potreby poskytuje aj odborný servis. Vlastná doprava a dobre zásobený sklad v Bratislave je garanciou pre klienta.

Böttcher Slovensko

Zmiešaný tím ako súčasť podnikovej stratégie

Inovácie z tradície

Princípy podnikania sa v podstate nemenia už po stáročia a som presvedčený, že podnikatelia v minulosti mali podobné problémy ako majú tí dnešní. Jedinou deformáciou, ktorá sa v moderných dejinách Európy nikdy v minulosti nevyskytla, bol socializmus a plošné znárodnenie podnikateľských subjektov.                                                             

Spoločnosť Böttcher ČR, k. s. je výrobcom a dodávateľom pogumovaných valcov pre polygrafické a technické účely. Zároveň poskytuje ucelenú technológiu – ofsetové poťahy, tlačovú chémiu a ďalšie pomocné materiály pre polygrafiu. Firma ma výrobný závod vo Vyškove na Morave v Českej republike, pobočku v Prahe a dcérske spoločnosti na Slovensku, Maďarsku a v Baltiku.

Spoločnosť Felix Böttcher GmbH & Co. (Böttcher) s centrálou v nemeckom Kolíne je známa ako hlavný výrobca a dodávateľ pogumovaných valcov v Európe. Korene tejto rodinnej firmy siahajú až do roku 1725. Distribučná sieť spoločnosti pokrýva takmer všetky kontinenty sveta. Firma má pobočku v Prahe a dcérske spoločnosti na Slovensku, Maďarsku a Baltiku. 

Polygrafie zrychluje i pomocí válců a materiálů

Obal ako marketingový nástroj

Historická etapa ve vývoji polygrafie, která byla charakteristická dlouhými přípravnými časy, skončila. V minulosti nebylo výjimkou, že se příprava zakázky pohybovala v desítkách minut. Ve složitějších případech trvala i déle než hodinu. Moderní technologie nyní zkracují přípravu na několik málo minut.

PhDr. Peter Spiesz, MBA, MSc., konateľ spoločnosti Böttcher Slovenská republika (P.S.): Musíme si uvedomiť skutočnosť, že pri odhade hodnoty produktu spotrebiteľom pomáha obal. Naučili sme sa z vlastnej skúsenosti, že hodnotné veci majú pekný a drahý obal. Tie jednoduchšie a menej hodnotnejšie majú obal, skromnejší.

 

 

 

 

 

 

Táto stránka podporuje cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s uložením cookies vo svojom prehliadači.
Suhlasím